Szukaj hotelu

Miejscowość

Minimalny standard
Wymagane udogodnienia

Restauracja Restauracja

Basen Basen

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Internet Internet

SPA SPA

Garaż Garaż

Hotel w centrum Hotel w centrum

Hotel Rodan Groklin - Grodzisk Wielkopolski

www.rodan-groklin.pl

Hotel Rodan- Groklin**** to owiany sportową historią kompleks hotelarsko-rekreacyjno-sportowy położony w Grodzisku Wielkopolskim. Atmosfera historycznego świata piłki obecna jest tutaj na każdym kroku. Dodatkowo wpływa na to bliskość zabytkowej Trybuny z roku 1925, którą podziwiać można z przeszkolonych loży restauracyjnych.

Pensjonat Villa Polanica - Polanica- Zdrój

www.villapolanica.pl

Villa Polanica **** to niezwykły czterogwiazdkowy pensjonat o wyjątkowej atmosferze i najwyższym poziomie usług hotelarskich położony w Parku Zdrojowym w centrum kurortu Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. W podróży spotyka się rożne pensjonaty i hotele, ale pensjonat Villa Polanica jest naprawdę niezwykły.

Hotel Apollo - Darłowo

www.hotelapollo.pl

Hotel Apollo to idealne miejsce dla Ciebie i Twojego dziecka. To miejsce, w którym czuć powiew historii, a jednocześnie które daje odczuć klimat prawdziwego nadmorskiego kurortu. Hotel Apollo jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, które przyjeżdżając na wakacje nad morze pragną odpocząć od zgiełku wielkich miast.

Hotel Focus Premium Pod Orłem - Bydgoszcz

www.focushotels.pl

Hotel Focus Premium Pod Orłem jest zabytkowym 4-gwiazdkowym obiektem, usytuowanym w ścisłym centrum Bydgoszczy. Stanowi architektoniczną ikonę miasta – doskonałe połączenie zabytkowej bydgoskiej secesji z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Hotel Witek & Conference Centre - Modlniczka, KRAKÓW

www.hotelwitek.pl

HOTEL WITEK & CONFERENCE CENTER **** to czterogwiazdkowy hotel o najwyższym poziomie usług hotelarskich. Hotel położony jest w Małopolsce na obrzeżach Krakowa w malowniczej okolicy Jury Krakowsko - Częstochowskiej, przy autostradzie A4, 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach oraz 8 km od Centrum Krakowa.