Szukaj hotelu

Miejscowość

Minimalny standard
Wymagane udogodnienia

Restauracja Restauracja

Basen Basen

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Internet Internet

SPA SPA

Garaż Garaż

Hotel w centrum Hotel w centrum

Hotel Focus Katowice Chorzów - Chorzów

www.focushotels.pl

Focus Katowice Chorzów to nowoczesny hotel trzygwiazdkowy, znajdujący się: 2 km od centrum Chorzowa, 8 km od centrum Katowic, 29 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach naprzeciwko stadionu Ruchu Chorzów.

Hotel Focus Gdańsk - Gdańsk

www.focushotels.pl

Focus Gdańsk to trzygwiazdkowy hotel położony ok. 20 minut spacerem od Starówki, przy trasie krajowej nr 7 łączącej Gdańsk z Warszawą, w odległości 3 km od dworca PKP oraz 17 km do lotniska.

Hotel Focus Łódź - Łódź

www.focushotels.pl

Focus Łódź to trzygwiazdkowym hotel położony w samym centrum miasta: · 1.5 km do dworca PKP · 5,6 km do lotniska · 10 min spacerem od głównej ulicy Piotrkowskiej i Centrum Wystawienniczego Posiada 110 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi.

Hotel Focus Szczecin - Szczecin

www.focushotels.pl

Focus Szczecin to 3-gwiazdkowy hotel położony w samym sercu Szczecina, tuż przy Wałach Chrobrego i porcie. Bliskość trasy zamkowej oraz dworca PKP zapewnia dobry dojazd.

Warsaw Apartments - Apartamenty Sadyba - Warszawa

www.warsawapartments.com.pl

Warsaw Apartments - Apartamenty Sadyba oferuje przytulne apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji kablowej.