Hotel Jelenia Struga MEDICAL SPA

ul. Podgórze 55
58-530 Kowary K/ KARPACZA

info@jeleniastruga.pl
www.jeleniastruga.pl


Hotel Jelenia Struga MEDICAL SPA zaprasza wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących wspólnie odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm w doskonałej formie. Cudna wyspa Karkonoszy położona jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wolnej od smogu elektromagnetycznego, wśród dzikiej natury przesyconej szumem strumyków i śpiewem ptaków Karkonoskiego Parku Narodowego. Otoczenie Jeleniej Strugi MEDICAL SPA jest wolne od smogu elektromagnetycznego przez co gwarantujemy Państwu wypoczynek w otoczeniu nieskażonej przyrody. Powoduje to jednak kłopoty z zasięgiem telefonii komórkowej i sieci internetowej. W każdym z pokoi znajduje się telefon stacjonarny, z którego mogą Państwo wykonać rozmowy wychodzące. Goście mogą także korzystać w pokojach z przewodowego dostępu do internetu. Sieć wi-fi dostepna jest w lobby. Poranne brodzenie w strumieniu-A może tak zamiast porannej kawy warto spróbować czegoś zupełnie innego? Terapia Kneippa oparta o filozofię  leczenia wodą wzmacnia i hartuje organizm , a także działa niezwykle energetycznie. Taki początek dnia  sprawi że będziemy pełni wigoru i sił witalnych. Kryty basen z pięknym widokiem na karkonoski las i niezwykłą podwodną recepcję to idealne miejsce na  aktywny wypoczynek oraz relaks i beztroską zabawę dla całej rodziny. Basen wyposażony jest w przeciwprąd, hydromasaż oraz płaszcz wodny.

W Jeleniej Strudze czekają na Państwa pokoje o wyjątkowym uroku i klimacie. Każdy z nich ma inny charakter i wystrój. Wszystkie pokoje  wyposażone są w : -Telewizor LCD - Telefon - Czajnik elektryczny - Tea-set - Zestaw do herbaty - Łazienkę z kabiną prysznicową - Suszarkę - Komplet ręczników - Przewodowy dostęp do internetu. Na każdego Gościa w pokoju czeka również antyoksydacyjna woda - AOx aqua Life.

Udogodnienia

Restauracja Restauracja

Internet Internet

Basen Basen

SPA SPA

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Galeria hotelu

Placeholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder image