Karta członkowska


Posiadanie KARTY PANORAMA HOTELS umożliwi Państwu dokonywanie bezpłatnej rezerwacji przez nasze biuro lub bezpośrednio w recepcji hoteli oraz korzystanie ze specjalnych, każdorazowych zniżek i przywilejów, które na pewno spowodują, że poczują się Państwo wyróżnieni i chętnie będą do nas wracać, ciesząc się z profesjonalnej obsługi, gościnności i dobrej kuchni.

Aby skorzystać z rabatów prosimy w momencie dokonywania rezerwacji usług hotelowych poinformować o posiadaniu KARTY PANORAMA HOTELS oraz okazać ją w recepcji podczas zameldowania a także przy składaniu zamówienia w restauracji. Zniżki cenowe nie mogą być łączone z innymi zniżkami oraz ofertami promocyjnymi hoteli.

  • KARTA PANORAMA HOTELS jest kartą imienną z wytłoczonym imieniem i nazwiskiem posiadacza karty, numerem ewidencyjnym i datą ważności. Karta jest ważna przez dwanaście miesięcy od daty jej wystawienia. Karta bez podpisu posiadacza na jej odwrocie nie będzie honorowana.
  • Każdy przypadek zagubienia karty należy zgłosić do biura obsługi klienta BDB Project, Program Panorama Hotels. Nowa karta z tą samą datą ważności zostanie wystawiona po uiszczeniu opłaty administracyjnej. W przypadku zagubienia bonów ich duplikaty nie będą wydane.


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O PROGRAMIE ORAZ SPRZEDAŻ KART :

BDB Project, Program Panorama Hotels
ul. Buszycka 9A lokal 2, 02-869 Warszawa
Tel/fax.: 22 643 92 58
Tel.kom.: 696 432 566
e-mail: biuro@panoramahotels.pl
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 16.00

ZAPRASZAMY DO ZAMÓWIENIA KARTY KONTAKTUJĄC SIĘ Z NASZYM BIUREM LUB PRZEZ SKLEP ON-LINE