Hotel Focus Premium Gdańsk


Focus Hotel Premium Gdańsk to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Wrzeszcz i Galerii Metropolia w Gdańsku. Oferuje 123 przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje oraz aż 750 m2 powierzchni konferencyjnej. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu, obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowanie każdej imprezy.

Zapewniamy:
• 7 przestronnych i klimatyzowancyh sal konferencyjnych
• nowoczesny multimedialny sprzęt firmy Samsung
• profesjonalne nagłośnienie Bose
• bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi
• organizacja przerw kawowych i lunchowych, kolacji
• profesjonalne wsparcie na każdym etapie planowania wydarzenia

Obiekt oferuje szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój wyposażony jest w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Naszych  gości zapraszamy na bogaty bufet śniadaniowy z szerokim wyborem dań ciepłych i zimnych, świeżym pieczywem, rozmaitymi dodatkami oraz pyszny deser. Kawa i kanapka na drogę gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, nocują bezpłatnie.

Udogodnienia

Internet Internet

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel w centrum Hotel w centrum

Restauracja Restauracja

Garaż Garaż

Galeria

Placeholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder image