Focus Hotel Premium Inowrocław


Focus Premium Inowrocław to nowo otwarty czterogwiazdkowy hotel, należący do polskiej sieci Focus Hotels. Obiekt mieści się przy ulicy Solankowej 17, w samym sercu Inowrocławia - miasta o statusie uzdrowiska

W odległości zaledwie 1,6 km od hotelu znajduje się popularny Park Solankowy oraz największa Tężnia Solankowa w Europie. Hotel zlokalizowany jest 1,5 km od Dworca PKP i 1,1 km od Dworca PKS.

Hotel Focus Premium Inowrocław dysponuje 34 komfortowymi i nowocześnie urządzonymi pokojami, wśród których są 3 pokoje 1-osobowe, 21 pokoi 2-osobowych z dwoma osobnymi łóżkami, 9 pokoi 2-osobowych z jednym duży łożem małżeńskim i 1 apartament składający się z dwóch osobnych pomieszczeń. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, przestronną łazienkę, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną.

W hotelu znajduje się Restauracja Saline z pięknym tarasem, bar, sauna i siłownia. Goście mają do dyspozycji bezpłatny Internet WiFi na terenie całego obiektu, salę konferencyjną o powierzchni 100 m2, parking, kącik biznesowy oraz gabinet kosmetyczny.

Naszym gościom oferujemy bogaty bufet śniadaniowy oraz kanapkę i kawę na podróż. Dzieci i młodzież do lat 18 zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami gościmy nieodpłatnie.

Udogodnienia

Restauracja Restauracja

Internet Internet

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel w centrum Hotel w centrum

Galeria hotelu

Placeholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder imagePlaceholder image