Szukaj hotelu

Miejscowość

Minimalny standard
Wymagane udogodnienia

Restauracja Restauracja

Basen Basen

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Internet Internet

SPA SPA

Garaż Garaż

Hotel w centrum Hotel w centrum

Pensjonat Villa Polanica - Polanica- Zdrój

www.villapolanica.pl

Villa Polanica **** to niezwykły czterogwiazdkowy pensjonat o wyjątkowej atmosferze i najwyższym poziomie usług hotelarskich położony w Parku Zdrojowym w centrum kurortu Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. W podróży spotyka się rożne pensjonaty i hotele, ale pensjonat Villa Polanica jest naprawdę niezwykły.

Hotel Apollo - Darłowo

www.hotelapollo.pl

Hotel Apollo to idealne miejsce dla Ciebie i Twojego dziecka. To miejsce, w którym czuć powiew historii, a jednocześnie które daje odczuć klimat prawdziwego nadmorskiego kurortu. Hotel Apollo jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, które przyjeżdżając na wakacje nad morze pragną odpocząć od zgiełku wielkich miast.

Hotel Focus Premium Pod Orłem - Bydgoszcz

www.focushotels.pl

Hotel Focus Premium Pod Orłem jest zabytkowym 4-gwiazdkowym obiektem, usytuowanym w ścisłym centrum Bydgoszczy. Stanowi architektoniczną ikonę miasta – doskonałe połączenie zabytkowej bydgoskiej secesji z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Hotel Witek & Conference Centre - Modlniczka, KRAKÓW

www.hotelwitek.pl

HOTEL WITEK & CONFERENCE CENTER **** to czterogwiazdkowy hotel o najwyższym poziomie usług hotelarskich. Hotel położony jest w Małopolsce na obrzeżach Krakowa w malowniczej okolicy Jury Krakowsko - Częstochowskiej, przy autostradzie A4, 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach oraz 8 km od Centrum Krakowa.

Brioni Boutique Hotel - OSTRAVA, CZECHY

www.hotelbrioni.cz

Brioni Boutique Hotel jest certyfikowanym czterogwiazdkowym hotelem z domową atmosferą, położony w centrum Ostrawy, przy słynnej ulicy Stodolní, która tak jak New York nigdy nie zasypia (legendarne miejsce, gdzie znajduje się ponad 60 barów, klubów, restauracji, kawiarni).

Hotel Focus Katowice Chorzów - Chorzów

www.focushotels.pl

Focus Katowice Chorzów to nowoczesny hotel trzygwiazdkowy, znajdujący się: 2 km od centrum Chorzowa, 8 km od centrum Katowic, 29 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach naprzeciwko stadionu Ruchu Chorzów.

Hotel Focus Gdańsk - Gdańsk

www.focushotels.pl

Focus Gdańsk to trzygwiazdkowy hotel położony ok. 20 minut spacerem od Starówki, przy trasie krajowej nr 7 łączącej Gdańsk z Warszawą, w odległości 3 km od dworca PKP oraz 17 km do lotniska.

Hotel Focus Łódź - Łódź

www.focushotels.pl

Focus Łódź to trzygwiazdkowym hotel położony w samym centrum miasta: · 1.5 km do dworca PKP · 5,6 km do lotniska · 10 min spacerem od głównej ulicy Piotrkowskiej i Centrum Wystawienniczego Posiada 110 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi.