Dołącz do programu


Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do członkostwa w PROGRAMIE PANORAMA HOTELS.

Szanowni Państwo jesteśmy przekonani, że warto skorzystać z zaproszenia do członkostwa w Programie Panorama Hotels.  Posługując się KARTĄ PROGRAMU PANORAMA HOTELS mają Państwo zapewnione przywileje i zniżki w najlepszych hotelach pod względem biznesowym i turystycznym. Nigdy nie zapłacą Państwo pełnego rachunku zarówno w restauracji jak i w hotelu.

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu będą mieli Państwo pewność dobrze zorganizowanego pobytu biznesowego, konferencji, wyjazdu weekendowego bądź kilku dniowego, aby zregenerować siły, wypocząć, zwiedzić nowe zakątki Polski, spotkać ciekawych ludzi, nawiązać przy tym relacje biznesowe czy towarzyskie.

TWORZYMY NAJLEPSZĄ PANORAMĘ HOTELI W POLSCE.

 

W każdym hotelu należącym do Programu  otrzymują Państwo:

  • od 10% zniżki na noclegi (w przypadku rodzin z dziećmi rabat ten dotyczy również dzieci do lat 16 mieszkających w oddzielnym pokoju).
  • do 20% zniżki od wartości rachunku w restauracji.
  • 10% zniżki na wynajem sal konferencyjnych od poniedziałku do piątku.
  • 20% zniżki na wynajem sal konferencyjnych w weekendy.

Dodatkowo mamy przygotowany dla  Państwa specjalny powitalny prezent tj. trzy bony, które można wykorzystać służbowo bądź prywatnie, w ciągu roku trwania członkostwa, w dowolnie wybranym hotelu należącym do Programu:

  • Bon na jeden bezpłatny nocleg ze śniadaniem, do wykorzystania wraz z osobą towarzyszącą w dowolnie wybranym hotelu należącym do Programu.
  • Bon restauracyjny o wartości 50 PLN, do wykorzystania w dowolnie wybranej restauracji należącej do Programu.
  • Bon podwyższający standard umożliwiający jednorazowe bezpłatne podwyższenie standardu pokoju o jedną kategorię.

Dodatkowy przywilej to możliwość późniejszego wymeldowania do godziny 16.00, po wcześniejszym uzyskaniu akceptacji recepcji. Przywilej ten może być ograniczony ze względu na dostępność pokoi.

 


Zapraszamy do bezpośredniego KONTAKTU z biurem BDB PROJECT PANORAMA HOTELS. Jeden telefon bądź mail wykonany do nas zapewni Państwu szybką możliwość uzyskania KARTY CZŁONKOWSKIEJ, bezpłatną rezerwację, pomoc w wyborze najlepszej oferty, najatrakcyjniejsze ceny. Zyskują Państwo profesjonalną obsługę, która sprawi, że korzystanie z hoteli, podróżowanie będzie Państwa pasją.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W PROGRAMIE.

BIURO SPRZEDAŻY BDB PROJECT PANORAMA HOTELS

TEL/ FAX : + 48 22 643 92 58

TEL. KOM.: + 48 696 882 566

E-MAIL: biuro@panoramahotels.pl

 

 Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem  i przygotuje pakiet członkowski z kartą oraz wyśle go pod wskazany adres.