Dołącz do Programu


Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do członkostwa w PROGRAMIE PANORAMA HOTELS.

Szanowni Państwo  warto skorzystać z zaproszenia do członkostwa w Programie Panorama Hotels.  Posługując się KARTĄ PROGRAMU PANORAMA HOTELS mają Państwo zapewnione przywileje i zniżki w najlepszych hotelach pod względem biznesowym i turystycznym. Nigdy nie zapłacą Państwo pełnego rachunku zarówno w restauracji jak i w hotelu.

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu będą mieli Państwo pewność dobrze zorganizowanego pobytu biznesowego, konferencji, wyjazdu weekendowego bądź kilku dniowego, aby zregenerować siły, wypocząć, zwiedzić nowe zakątki Polski, spotkać ciekawych ludzi, nawiązać przy tym relacje biznesowe czy towarzyskie.

TWORZYMY NAJLEPSZĄ PANORAMĘ HOTELI W POLSCE.

 

W każdym hotelu należącym do Programu  otrzymują Państwo:

  • od 10% zniżki na noclegi (w przypadku rodzin z dziećmi rabat ten dotyczy również dzieci do lat 16 mieszkających w oddzielnym pokoju).
  • do 20% zniżki od wartości rachunku w restauracji.
  • 10% zniżki na wynajem sal konferencyjnych od poniedziałku do piątku.
  • 20% zniżki na wynajem sal konferencyjnych w weekendy.

Dodatkowo mamy przygotowany dla  Państwa specjalny powitalny prezent tj. trzy bony, które można wykorzystać służbowo bądź prywatnie, w ciągu roku trwania członkostwa, w dowolnie wybranym hotelu należącym do Programu:

  • Bon na jeden bezpłatny nocleg ze śniadaniem, do wykorzystania wraz z osobą towarzyszącą w dowolnie wybranym hotelu należącym do Programu.
  • Bon restauracyjny o wartości 50 PLN, do wykorzystania w dowolnie wybranej restauracji należącej do Programu.
  • Bon podwyższający standard umożliwiający jednorazowe bezpłatne podwyższenie standardu pokoju o jedną kategorię.

Dodatkowy przywilej to możliwość późniejszego wymeldowania do godziny 16.00, po wcześniejszym uzyskaniu akceptacji recepcji. Przywilej ten może być ograniczony ze względu na dostępność pokoi.

 


Zapraszamy do bezpośredniego KONTAKTU z biurem BDB PROJECT PANORAMA HOTELS w celu zamówienia karty członkowskiej.

Jeden telefon bądź mail wykonany do nas umożliwi Państwu uzyskanie pakietu przywilejów członkowskich, pomoc w wyborze najatrakcyjniejszej oferty pobytu a przede wszystkim profesjonalną obsługę, która sprawi, że korzystanie z hoteli, podróżowanie będzie Państwa pasją.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W PROGRAMIE I ZAMÓWIENIA KARTY CZŁONKOWSKIEJ

ZAMÓW KARTĘ UCZESTNICTWA W PROGRAMIE PANORAMA HOTELS KONTAKTUJĄC SIĘ Z BIUREM SPRZEDAŻY LUB BEZPOŚREDNIO W SKLEPIE ON-LINE.

BIURO SPRZEDAŻY BDB PROJECT PANORAMA HOTELS

TEL/ FAX : + 48 22 643 92 58

TEL. KOM.: + 48 696 432 566

E-MAIL: biuro@panoramahotels.pl

 

Kartę dającą przywileje w HOTELACH PANORAMA HOTELS wyślemy Państwu pod wskazany adres prywatny lub firmowy.