Szukaj hotelu

Miejscowość

Minimalny standard
Wymagane udogodnienia

Restauracja Restauracja

Basen Basen

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Internet Internet

SPA SPA

Garaż Garaż

Hotel w centrum Hotel w centrum

Focus Hotel Premium Inowrocław - Inowrocław

www.focushotels.pl/focus-hotel-inowroclaw

Focus Premium Inowrocław to nowo otwarty czterogwiazdkowy hotel, należący do polskiej sieci Focus Hotels. Obiekt mieści się przy ulicy Solankowej 17, w samym sercu Inowrocławia - miasta o statusie uzdrowiska.

Hotel Jelenia Struga MEDICAL SPA - Kowary K/ KARPACZA

www.jeleniastruga.pl

Hotel Jelenia Struga MEDICAL SPA zaprasza wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących wspólnie odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm w doskonałej formie.

Hotel Focus Premium Gdańsk - Gdańsk

www.focushotels.pl/gdanskpremium,105.html

Focus Hotel Premium Gdańsk to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Wrzeszcz i Galerii Metropolia w Gdańsku. Oferuje 123 przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje oraz aż 750 m2 powierzchni konferencyjnej.

City Hotel - Bydgoszcz

www.city-hotel.pl

City Hotel jest obiektem czterogwiazdkowym, zlokalizowanym w centrum Bydgoszczy, zaledwie 800 metrów od Starego Miasta. Znajduje się w pobliżu obiektów rekreacyjnych, instytucji kulturalnych i centrów handlowych. Jest dobrze skomunikowany z innymi rejonami miasta.

Hotel Skal - Ustronie Morskie

www.skal-hotel.pl

Hotel SKAL**** znajduje się w Ustroniu Morskim zaledwie 10 km od Uzdrowiska Kołobrzeg w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża. Na Gości czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda i nadmorski mikroklimat.

In Between by Vanilla - Jastków k/ Lublina

www.inbetween-hotel.pl

Hotel In Between by Vanilla jest usytuowany w spokojnej okolicy, w odległości 8 km od centrum Lublina. Obiekt oferuje nowoczesną restaurację oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe o powierzchni 900 m². W całym budynku można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Park Hotel Diament Wrocław - Wrocław

www.hotelediament.pl

Park Hotel Diament Wrocław**** to nowoczesny, klimatyzowany hotel biznesowy w idealnej lokalizacji, położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław.

Park Hotel Diament Katowice - Katowice

www.hotelediament.pl

Park Hotel Diament Katowice**** to nowoczesny, klimatyzowany biznesowy hotel w Katowicach położony bardzo blisko centrum miasta (jedynie 7 minut jazdy), przy autostradzie A4 oraz w sąsiedztwie autostrady A1 i drogi krajowej S86.