Szukaj hotelu

Miejscowość

Minimalny standard
Wymagane udogodnienia

Restauracja Restauracja

Basen Basen

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Internet Internet

SPA SPA

Garaż Garaż

Hotel w centrum Hotel w centrum

Masuria Hotel & SPA - Łukta

www.hotelmasuria.pl

Masuria Hotel & SPA położony jest w urokliwym miejscu, nad jeziorem Isąg, wśród lasów pomiędzy Olsztynem i Ostródą, w rezerwacie przyrodniczym „Ostoja bobrów na rzece Pasłęce". To idealne miejsce dla tych, którzy szukają miejsca do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Focus Hotel Premium Inowrocław - Inowrocław

www.focushotels.pl/inowroclawpremium,63.html

Focus Premium Inowrocław to nowo otwarty czterogwiazdkowy hotel, należący do polskiej sieci Focus Hotels. Obiekt mieści się przy ulicy Solankowej 17, w samym sercu Inowrocławia - miasta o statusie uzdrowiska.

Warsaw Plaza Hotel - Warszawa

www.warsawplazahotel.pl

Warsaw Plaza Hotel to luksusowy 4 gwiazdkowy hotel przy lotnisku Chopina ( Okęcie ) wyróżniający się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi stwarzającymi idealnie warunki do organizacji spotkań biznesowych, a także niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Hotel Król Kazimierz - Kazimierz Dolny

www.krolkazimierz.pl

Hotel Król Kazimierz to miejsce, w którym historię widać na każdym kroku, bogate w tajemnice i fascynujące detale... Projektanci postanowili połączyć wyrafinowaną nowoczesność z elementami historycznymi. Koncepcja architektoniczna oparta jest o XVII-wieczny spichlerz zbożowy, który obecnie stanowi jedną z części hotelu.

Hotel Jelenia Struga MEDICAL SPA - Kowary K/ KARPACZA

www.jeleniastruga.pl

Hotel Jelenia Struga MEDICAL SPA zaprasza wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących wspólnie odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm w doskonałej formie.

Hotel Focus Premium Gdańsk - Gdańsk

www.focushotels.pl/gdanskpremium,105.html

Focus Hotel Premium Gdańsk to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Wrzeszcz i Galerii Metropolia w Gdańsku. Oferuje 123 przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje oraz aż 750 m2 powierzchni konferencyjnej.

City Hotel - Bydgoszcz

www.city-hotel.pl

City Hotel jest obiektem czterogwiazdkowym, zlokalizowanym w centrum Bydgoszczy, zaledwie 800 metrów od Starego Miasta. Znajduje się w pobliżu obiektów rekreacyjnych, instytucji kulturalnych i centrów handlowych. Jest dobrze skomunikowany z innymi rejonami miasta.

Hotel Skal - Ustronie Morskie

www.skal-hotel.pl

Hotel SKAL**** znajduje się w Ustroniu Morskim zaledwie 10 km od Uzdrowiska Kołobrzeg w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża. Na Gości czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda i nadmorski mikroklimat.