Szukaj hotelu

Miejscowość

Minimalny standard
Wymagane udogodnienia

Restauracja Restauracja

Basen Basen

Sale konferencyjne Sale konferencyjne

Parking Parking

Hotel na obrzeżach Hotel na obrzeżach

Internet Internet

SPA SPA

Garaż Garaż

Hotel w centrum Hotel w centrum

Hotel Diament Plaza Gliwice - Gliwice

www.hotelediament.pl

Hotel Diament Plaza Gliwice **** to zabytkowy, komfortowy hotel położony w samym centrum Gliwic, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku, Urzędu Miejskiego, Politechniki Śląskiej, teatru, dworca kolejowego oraz wielu atrakcji turystycznych. Doskonała lokalizacja hotelu pozwala na swobodne przemieszczanie się po mieście.

Hotel Rodan Groklin - Grodzisk Wielkopolski

www.rodan-groklin.pl

Hotel Rodan- Groklin**** obiekt hotelarsko-rekreacyjno-sportowy położony w Grodzisku Wielkopolskim. OBECNIE TYMCZASOWO NIECZYNNY. Atmosfera historycznego świata piłki obecna jest tutaj na każdym kroku. Dodatkowo wpływa na to bliskość zabytkowej Trybuny z roku 1925, którą podziwiać można z przeszkolonych loży restauracyjnych.

Pensjonat **** Klimek - Muszyna

www.pensjonatklimek.pl

Pensjonat ★★★★ Klimek to czterogwiazdkowy obiekt położony w sąsiedztwie Hotelu Klimek ★★★★ SPA w samym sercu miejscowości uzdrowiskowej Muszyna. To prawdziwie przytulne i zaciszne miejsce o kameralnej atmosferze.

Hotel Crocus - Zakopane

www.hotelcrocus.pl

Czterogwiazdkowy Hotel Crocus to kameralny, ekskluzywny hotel, którego atutem jest położenie – w centrum Zakopanego, w pobliżu skoczni narciarskich, Kasprowego Wierchu oraz kompleksu narciarskiego Nosal. Hotel w Zakopanem oferuje komfortowe, luksusowe pokoje w większości z balkonem oraz widokiem na Tatry.

Park Hotel Diament Wrocław - Wrocław

www.hotelediament.pl

Park Hotel Diament Wrocław**** to nowoczesny, klimatyzowany hotel biznesowy w idealnej lokalizacji, położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław.

In Between by Vanilla - Jastków k/ Lublina

www.inbetween-hotel.pl

Hotel In Between by Vanilla jest usytuowany w spokojnej okolicy, w odległości 8 km od centrum Lublina. Obiekt oferuje nowoczesną restaurację oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe o powierzchni 900 m². W całym budynku można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Pensjonat Villa Polanica - Polanica- Zdrój

www.villapolanica.pl

Villa Polanica **** to niezwykły czterogwiazdkowy pensjonat o wyjątkowej atmosferze i najwyższym poziomie usług hotelarskich położony w Parku Zdrojowym w centrum kurortu Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej. W podróży spotyka się rożne pensjonaty i hotele, ale pensjonat Villa Polanica jest naprawdę niezwykły.

Park Hotel Diament Katowice - Katowice

www.hotelediament.pl

Park Hotel Diament Katowice**** to nowoczesny, klimatyzowany biznesowy hotel w Katowicach położony bardzo blisko centrum miasta (jedynie 7 minut jazdy), przy autostradzie A4 oraz w sąsiedztwie autostrady A1 i drogi krajowej S86.